Cesta od balónové sukně k vlastní značce adelaube

Cesta od balónové sukně k vlastní značce adelaube

„Život někdy začíná malým dárečkem pro naše blízké, který nás přivede na cestu plnou vášně a kreativity.“

V roce 2016 jsem začala šít z jednoduchého důvodu – moje dcera toužila po nadýchané balónové sukni. Nebylo to o zachraňování planety nebo o touze změnit svět, ale o jednoduché radosti splnit přání mé dcery Evy.

 

S první ušitou sukní jsem nejen udělala radost dceři, ale také si v sobě probudila lásku k šití. Postupně jsem začala experimentovat s dalšími kousky oblečení a doplňky, které odrážely můj vlastní styl. Postupem času jsem získávala odvahu a rozhodla se podělit o své výtvory s lidmi kolem sebe.

Následovalo období rozvoje šicích dovedností a rozšiřování nabídky. K mému překvapení a radosti jsem získávala pozitivní ohlasy a začala prodávat své výrobky mezi svými známými. Potřeba vytvářet kvalitní oblečení s osobním přístupem mě vedla k založení značky Adelaube.

Cesta nebyla snadná, ale s nasazením a radostí z šití jsem našla spojení s dalšími talentovanými lidmi, kteří mi pomáhají s výrobou a distribucí mého oblečení. Dnes mohu s hrdostí říct, že Adelaube má své místo na trhu a získala si srdce mnoha zákaznic

“Mám ráda osobní přístup a věřím, že z každého kousku látky z mojí dílny je cítit, že prošel rukama skutečného člověka. Možná je to trochu sobecké, ale jsem začala navrhovat vlastně pro sebe, jsem ráda, že dnes své nápady mohu sdílet s ostatními ženami. Musí být elegantní, minimalistické, a přitom s nevšedními detaily, aby nebyly fádní. Chci se v nich cítit pohodlně a žensky zároveň. Správné šaty jsou podle mě univerzální. Měly by se dobře kombinovat s ostatními kousky a být nadčasové.


Jsem náročná? A která z nás není?”

Adéla